PREZENTIRANA KNJIGA "URGENTNA ULTRASONOGRAFIJA OKA

Nizama A4 letak

13.12.2013

Dvorana Hotela "Senad od Bosne" u kojoj je održana promocija knjige "URGENTNA ULTRASONOGRAFIJA OKA" bila je malena da primi zainteresovane,tako da je dio slušalaca bio prinuđen da iz hodnika prati  izlaganje autora Primarijus  Mr.Sci.Dr Čabrić Emira.Ovo naučno djelo obiluje upustvima koje prate fotografije ultrazvučnih slika,metodama kako da se izdiferencira klinička slika i dođe do dijagnoze a time i efikasnog liječenja.U knjizi su prikazane metode rada ultrazvuka oka s napomenom da su  slike kojima obiluje knjiga nastale kao rezultat rada Mr.Sci.Dr. Čabrić Emira sa pacijentima u JU POLIKLINIKA  SA DNEVNOM BOLNICOM "DOBOJ-JUG"

Vi ste ovdje: Naslovna Vijesti PREZENTIRANA KNJIGA "URGENTNA ULTRASONOGRAFIJA OKA